Veradermics, Incorporated (MANE)
Përditësuar për herë të fundit: 2026-10-23 05:35:00. Çmimet pasqyrojnë të dhënat më të fundit të mbylljes dhe do të rifillojnë përditësimin në ditën tjetër të tregtimit. Të dhënat e çmimit të aksioneve merren nga Massive.
Përmbledhje
Veradermics, Incorporated (MANE) operon në sektorin PHARMACEUTICAL PREPARATIONS dhe është Listuar në NYSE. Aksioni aktualisht ka çmimin $138.44, me një kapitalizim tregu prej $5.71B dhe një raport P/E prej --. Gjatë 52 javëve të fundit, çmimi i tij ka luhatur nga $32.00 në $141.75. Kjo faqe mbulon performancën e tij më të fundit në treg, vlerësimin, tendencat e çmimit dhe informacionin e kompanisë.
Të dhënat kryesore të tregut
$5.71B | |
$136.00 | |
$141.75 | |
$32.00 | |
$136.66 | |
740.37K | |
814.30K | |
-- | |
$141.75 | |
$32.00 | |
-- | |
-- |
Veradermics, Incorporated (MANE) Çmimi i fundit i mbylljes së aksioneve
Veradermics, Incorporated (MANE) u mbyll për herë të fundit në $136.66 që nga 2026-10-22 23:44:00, i pandryshuar nga mbyllja e mëparshme prej $136.66.
Gjatë sesionit më të fundit të rregullt të tregtimit, MANE u tregtua midis $32.00 dhe $141.75, me një vëllim prej 740.37K aksionesh. Çmimi i mbylljes ishte afër skajit të sipërm dhe pranë kufirit të sipërm të diapazonit të tij 52-javor.
Veradermics, Incorporated (MANE) Ndryshimi i çmimit të aksioneve në 7 ditë
Gjatë shtatë ditëve të fundit, Veradermics, Incorporated (MANE) lëvizi nga $113.47 në $138.44, duke përfaqësuar një fitim prej 22.01% ($24.97).
Aksioni u tregtua midis $106.51 dhe $141.75 gjatë periudhës. Çmimi më i fundit është afër skajit të sipërm e intervalit 7-ditor, duke treguar rritje e fortë drejt lart.
Vëllimi mesatar ditor ishte 841.14 thousand aksione, Poshtë kundrejt periudhës së mëparshme shtatëditore, duke treguar aktivitet tregtimi më poshtë.
MANE Pozicion i çmimit 52-javor
Pozicion në interval: 97.0%
MANE aktualisht po tregtohet me $138.44, duke e vendosur atë 97.0% të rrugës nga niveli i ulët i 52 javëve prej $32.00 deri te niveli i lartë i 52 javëve prej $141.75. Ky përqindje pasqyron Pozicion relativ të aksionit brenda diapazonit të tij të tregtimit 52-javor, jo vlerësimin e tij ose performancën e ardhshme.
Çfarë është Veradermics, Incorporated (MANE)?
Veradermics Inc është një kompani biopharmaceutike në fazën klinike, e fokusuar në zhvillimin e terapive që adresojnë sfidat të përditshme të trajtimit në shtetet estetike dhe dermatologjike të shpërndara. Kompania operon në një segment të vetëm, i cili përfshin asignimin e burimeve, vlerësimin e performancës dhe marrjen e vendimeve operative.
Informacioni i Veradermics, Incorporated
| Industri | PHARMACEUTICAL PREPARATIONS |
| Punonjës | 21 |
| Shkëmbim | NYSE |
| Faqja e internetit e kompanisë |
Si të blesh aksionin Veradermics, Incorporated (MANE) në MEXC
Investitorët e kualifikuar mund të blejnë aksione reale të Veradermics, Incorporated (MANE) përmes Aksione reale të MEXC. Ndiq këto tre hapa për të hapur një llogari Aksione reale, për të transferuar USDT dhe për të vendosur një urdhër për aksione amerikane.
FAQ (FAQ)
1.Cili është çmimi i aksionit të Veradermics, Incorporated (MANE) sot?
2.A po rritet apo po bie sot aksioni MANE?
3.Cili është çmimi Pre-Market i MANE?
4.Cili është çmimi i MANE pas orarit?
5.A është tani tregtimi i aksioneve MANE?
6.Ku pozicionohet MANE krahasuar me nivelin e tij më të lartë dhe më të ulët të 52 javëve?
7.Në cilin sektor është Veradermics, Incorporated?
8.Cila është kapitalizimi i tregut i Veradermics, Incorporated dhe ku është i listuar?
9.Si vlerësohet MANE në terma të raportit P/E dhe EPS?
10.A paguan Veradermics, Incorporated dividend?
Eksploro Më shumë Aksionet amerikane
Kërko Aksionet
MANE Kalkulator i aksioneve
Vlerëso vlerën midis aksioneve MANE dhe USD.
MANE Aksione në USD
1.00 MANE aksione = 138.442 USD
Llogaritjet janë vlerësime të bazuara në çmimin më të fundit I disponueshëm dhe janë vetëm për referencë.



