H.B. Fuller Company (FUL)
Son yenilənmə: 2026-10-23 04:43:40. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
H.B. Fuller Company (FUL) ADHESIVES & SEALANTS sektorunda fəaliyyət göstərir və NYSE birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $50.88 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $2.73B, P/E nisbəti isə 13.79 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $46.70 ilə $68.63 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$2.73B | |
$50.41 | |
$87.67 | |
$9.70 | |
$50.66 | |
585.16K | |
774.22K | |
13.79 | |
$68.63 | |
$46.70 | |
1.90% | |
-- |
H.B. Fuller Company (FUL) səhminin son bağlanış qiyməti
H.B. Fuller Company (FUL), 2026-10-22 23:31:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $50.66 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $50.66 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı FUL $9.70 ilə $87.67 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 585.16K səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti orta həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun aşağı həddinə yaxın olub.
H.B. Fuller Company (FUL) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə H.B. Fuller Company (FUL) qiyməti $50.43 səviyyəsindən $50.88 səviyyəsinə hərəkət edərək 0.88% ($0.45) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $49.52 ilə $52.68 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun orta həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə yüksəlmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 618.71 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
FUL 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 19.0%
FUL hazırda $50.88 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $46.70 ilə 52 həftəlik maksimum $68.63 arasındakı diapazonun 19.0% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
H.B. Fuller Company (FUL) nədir?
H.B. Fuller Co şirkəti yapışqanlar, sızdırmazlıq maddələri və digər kimyəvi əsaslı məhsullar istehsal edir və satır. Şirkət özünü üç seqmentə bölməklə fəaliyyət göstərir: Gigiyena, Səhiyyə və İstehlak Məqsədli Yapışqanlar, Mühəndislik Yapışqanları və İnşaat Yapışqanları. Şirkət ən yüksək gəliri gigiyena, səhiyyə və istehlak məqsədli yapışqanlardan əldə edir. Bu seqment müxtəlif bazarlarda, o cümlədən qablaşdırma, konvertasiya, toxunmamış materiallar və gigiyena (bir dəfəlik uşaq bezləri, qadın sağlamlığı və tibbi geyimlər) ilə yanaşı, səhiyyə və gözəllik sahələrində istifadə olunan termoplastik, termoset, reaktiv, su əsaslı və həlledici əsaslı xüsusi sənaye yapışqanlarının tam spektrini istehsal edir və təchiz edir. Şirkət gəlirlərinin təxminən yarısını Birləşmiş Ştatların ərazisində əldə edir.
H.B. Fuller Company məlumat
| Sənaye | ADHESIVES & SEALANTS |
| Əməkdaşlar | 7100 |
| Birja | NYSE |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də H.B. Fuller Company (FUL) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real H.B. Fuller Company (FUL) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün H.B. Fuller Company (FUL) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.FUL bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi FUL qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı FUL qiyməti nə qədərdir?
5.FUL hazırda ticarət olunur?
6.FUL 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.H.B. Fuller Company hansı sektora aiddir?
8.H.B. Fuller Company bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.FUL P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.H.B. Fuller Company dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
FUL Səhm kalkulyatoru
FUL səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
FUL səhmi - ABŞ dolları
1.00 FUL səhm = 50.875 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.



