Farmers National Banc Corp. (FMNB)
Son yenilənmə: 2026-10-22 19:57:20. Qiymətlər ən son adi bazar məlumatlarını əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Farmers National Banc Corp. (FMNB) STATE COMMERCIAL BANKS sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $15.66 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $916.56M, P/E nisbəti isə 13.66 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $12.12 ilə $16.46 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$916.56M | |
$15.30 | |
$20.00 | |
$4.05 | |
$15.31 | |
195.52K | |
371.57K | |
13.66 | |
$16.46 | |
$12.12 | |
3.21% | |
-- |
Farmers National Banc Corp. (FMNB) səhmlərinin bugünkü qiyməti
Farmers National Banc Corp. (FMNB) hazırda, 2026-10-22 19:40:57 tarixinə olan məlumata görə, $15.66 qiymətinə ticarət edilir, bu da əvvəlki $15.31 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 2.29% ($0.35) yüksəlmə hərəkət deməkdir
Bugünkü adi ticarət sessiyası ərzində FMNB $4.05 ilə $20.00 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 195.52K təşkil edib. Cari qiymət bugünkü diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir.
Farmers National Banc Corp. (FMNB) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Farmers National Banc Corp. (FMNB) qiyməti $15.00 səviyyəsindən $15.66 səviyyəsinə hərəkət edərək 4.40% ($0.66) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $14.78 ilə $15.77 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə yüksəlmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 299.92 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
FMNB 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 81.6%
FMNB hazırda $15.66 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $12.12 ilə 52 həftəlik maksimum $16.46 arasındakı diapazonun 81.6% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Farmers National Banc Corp. (FMNB) nədir?
Farmers National Banc Corp bir banka sahibi olan bir qrup şirkətdir və maliyyə fəaliyyətləri ilə məşğul olur, o cümlədən qiymətli kağızların emissiyası və ticarəti, sığorta agentliyi və emissiya fəaliyyətləri, həmçinin kommersiya bankçılığı fəaliyyətləri. Şirkət yerli bankçılıq, etibarlıq, təqaüd məsləhətçiliyi, sığorta və maliyyə idarəetməsi sənayelərində fəaliyyət göstərir. Şirkətin iki əsas biznes seqmenti var: Bank seqmenti və Etibarlıq seqmenti; bunlardan şirkətin gəlirlərinin əksəriyyəti Bank seqmentindən əldə edilir.
Farmers National Banc Corp. məlumat
| Sənaye | STATE COMMERCIAL BANKS |
| Əməkdaşlar | 706 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Farmers National Banc Corp. (FMNB) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Farmers National Banc Corp. (FMNB) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Farmers National Banc Corp. (FMNB) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.FMNB bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi FMNB qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı FMNB qiyməti nə qədərdir?
5.FMNB hazırda ticarət olunur?
6.FMNB 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Farmers National Banc Corp. hansı sektora aiddir?
8.Farmers National Banc Corp. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.FMNB P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Farmers National Banc Corp. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
FMNB Səhm kalkulyatoru
FMNB səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
FMNB səhmi - ABŞ dolları
1.00 FMNB səhm = 15.66 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


