COTY INC. (COTY)
Son yenilənmə: 2026-10-22 20:03:20. Qiymətlər birja bağlandıqdan sonrakı ticarət üzrə ən son məlumatları əks etdirir. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
COTY INC. (COTY) PERFUMES, COSMETICS & OTHER TOILET PREPARATIONS sektorunda fəaliyyət göstərir və NYSE birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $3.21 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $2.84B, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $1.82 ilə $4.25 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$2.84B | |
$3.09 | |
$32.72 | |
$1.82 | |
$3.05 | |
7.78M | |
6.44M | |
-- | |
$4.25 | |
$1.82 | |
0.49% | |
-- |
COTY INC. (COTY) Birja bağlandıqdan sonrakı səhm qiyməti
COTY INC. (COTY) səhmləri, 2026-10-22 19:46:56 tarixinə olan məlumata görə, birjanın bağlanmasından sonrakı ticarətdə $3.22 qiymətinə satılır ki, bu da adi sessiyanın $3.05 bağlanış qiyməti ilə müqayisədə 5.41% ($0.17) yüksəlmə hərəkət deməkdir.
Birjanın bağlanmasından sonrakı ticarət investorların adi sessiya bağlandıqdan sonra COTY üçün qiyməti necə müəyyənləşdirdiyini göstərir. Birjanın bağlanmasından sonrakı qiymət adi sessiyanın bağlanış qiymətinə nəzərən yuxarı mövqeyindədir və iş saatlarından sonra müsbətəhvali-ruhiyyəsinin olduğunu göstərir.
COTY INC. (COTY) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə COTY INC. (COTY) qiyməti $2.95 səviyyəsindən $3.21 səviyyəsinə hərəkət edərək 8.92% ($0.26) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $2.89 ilə $3.28 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, güclü yüksəliş olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 5.01 million səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
COTY 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 57.4%
COTY hazırda $3.21 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $1.82 ilə 52 həftəlik maksimum $4.25 arasındakı diapazonun 57.4% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
COTY INC. (COTY) nədir?
Coty — qlobal gözəllik sənayesinin lideri olub, satışlarının 65%-ni prestijli gözəllik məhsullarından (əsasən ətirlər) və 35%-ni kütləvi makiyaj, dəri baxımı və ətirlərdən əldə edir. Ətir biznesi üçün Coty Gucci, Burberry, Hugo Boss, Davidoff və Calvin Klein kimi lüks və yüksək səviyyəli brendlərə lisenziya verir. Digər tərəfdən, istehlakçı kosmetika biznesi CoverGirl, Max Factor, Rimmel, Sally Hansen və Bourjois kimi alınmış kütləvi brendlərə yönəlib. Həmçinin Coty sosial media ulduzu Kylie Jenner ilə əməkdaşlıq edərək onun adını daşıyan makiyaj məhsullarının idarə edilməsində iştirak edir. Regionlar üzrə Coty satışlarının təxminən 48%-ni Avropadan, 40%-ni Amerikadan və 12%-ni Asiya-Sakit okean regionundan əldə edir. Alman investisiya şirkəti JAB şirkətin nəzarətdə olan səhmdarıdır və onun payı 54%-dir.
COTY INC. məlumat
| Sənaye | PERFUMES, COSMETICS & OTHER TOILET PREPARATIONS |
| Əməkdaşlar | 11335 |
| Birja | NYSE |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də COTY INC. (COTY) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real COTY INC. (COTY) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün COTY INC. (COTY) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.COTY bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi COTY qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı COTY qiyməti nə qədərdir?
5.COTY hazırda ticarət olunur?
6.COTY 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.COTY INC. hansı sektora aiddir?
8.COTY INC. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.COTY P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.COTY INC. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
COTY Səhm kalkulyatoru
COTY səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
COTY səhmi - ABŞ dolları
1.00 COTY səhm = 3.213 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.




